Bezpłatna wysyłka od 250 zł

Gdzie kupić folię florystyczną?

satynowa folia florystyczna

Typową osłoną bukietu kwiatów, spajającą go w całość wygodną do transportu i przenoszenia, jest folia florystyczna. Gdzie kupić folię w przystępnej cenie warto wiedzieć niezależnie od tego, czy tworzymy kilka bukietów miesięcznie dla przyjemności, czy zajmujemy się tym na większą skalę. Kwiaty otulone folią wyglądają jeszcze bardziej efektownie, strojnie, a sama folia może nadać zupełnie nowego wydźwięku i stylu danej kompozycji kwiatowej.

Folia do kwiatów: gdzie ją kupić?

Zarówno doświadczeni floryści, jak i osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tworzeniem bukietów, powinni umieć obchodzić się z folią florystyczną i mieć kilka jej rodzajów, tak, aby dobierać ją odpowiednio do okoliczności, na które przeznaczone będą kwiaty. Folia florystyczna może występować w wielu różnych rozmiarach arkuszy, barwach i gramaturze.

Różne rodzaje folii dają zróżnicowane efekty w zdobieniu bukietu. Inaczej w kwiatowej kompozycji wyglądać będzie lekka folia transparentna, inny efekt da folia matowa w stonowanym kolorze, a jeszcze inaczej prezentować się będzie bukiet przyozdobiony folią pokrytą brokatem w intensywnym kolorze. Niebagatelny wpływ na to, jaki ostatecznie styl będzie mieć bukiet, ma właśnie folia do bukietów. Gdzie kupić ją online?

Folia do bukietów w internetowych hurtowniach florystycznych

Rozbudowana oferta folii florystycznych dostępna w hurtowniach internetowych pozwoli na dobranie produktów idealnych do stylu, w jakim tworzymy bukiety i gwarantuje bezpieczne, szybkie i sprawne dostarczenie ich pod wybrany adres. Hurtownia lub sklep florystyczny online dają możliwość dokonania zakupu folii do kwiatów w sposób przemyślany.

Dzięki możliwości zrobienia zakupów o dowolnej porze, bez konieczności wychodzenia z domu lub pracowni, mamy możliwość dokładnego obliczenia zapotrzebowania, przejrzenia pełnej oferty i zamówienia dokładnie takiej folii, jaka będzie nam potrzebna do stworzenia wyjątkowych zestawów prezentów, efektownych bukietów kwiatowych i rozbudowanych kompozycji florystycznych.

Hurtownie florystyczne online, takie jak nasza, oferują szeroki zakres folii florystycznych matowych, błyszczących, gładkich oraz tych ozdobionych deseniem. Bardzo popularna jest ostatnio także ozdobiona lamówką folia do kwiatów. Gdzie kupić ten wariant folii? Właśnie na rozewieczne.pl. Dostępna w arkuszach 58×58 centymetrów folia satynowa nada bukietom jeszcze więcej elegancji i klasy.

Jak dobrać folię do kwiatów na odpowiednią okazję?

Folia do kwiatów zabezpieczy kwiaty w podróży, pozwoli bezpiecznie położyć je na przykład na siedzeniu samochodu bez obaw o zawilgocenie tapicerki i uszkodzenie kwiatów. Zależnie od tego, czy wybieramy się na ślub, urodziny, czy na pogrzeb, folia do kwiatów powinna być dopasowana do stylu konkretnej okazji. Im wydarzenie bardziej formalne, tym bardziej wybrana przez nas folia florystyczna powinna być stonowana i elegancka. Folia matowa w ciemnym kolorze dobrze podkreśla powagę bukietu funeralnego. Delikatny, satynowy połysk na jasnej folii podkreśli piękno bukietu ślubnego. Kwiaty wręczane ukochanej osobie mogą być opakowane w folię w intensywnym, bordowym kolorze, lub – wręcz przeciwnie – jasną, lśniącą i pogodną wersję folii z połyskiem.

Komponując bukiet jako florysta należy brać pod uwagę wydźwięk, jaki niosą za sobą określone kolory, tekstury i właściwości folii i dobierać jej styl do przeznaczenia bukietu. Kwiaty stanowią element oprawy sytuacji i wpływają na ich odbiór przez uczestników. Warto przybrać je tak, by były idealnie dopasowane do atmosfery wydarzenia.

Folia florystyczna służąca do pakowania prezentów lub produktów również powinna być do nich odpowiednio dobrana. Drobną biżuterię lub niewielkie rzeźby, figurki i podobne upominki warto pakować w folię przezroczystą, celofanową. Klasyczna, przejrzysta folia nie będzie zakłamywać wizualnych właściwości wyrobu, jego barwy i naturalnej faktury. Zarówno kolorowa i ozdobna, jak i neutralna, przejrzysta, celofanowa folia florystyczna świetnie sprawdzi się również do pakowania wyrobów rękodzielniczych lub prezentów na dowolną okazję. Wystarczy związać ją wstążką lub skleić ozdobną taśmą. Niewielkie pakunki z małymi upominkami świątecznymi lub pamiątkowymi dla większej grupy osób najwygodniej jest zapakować w kształt „cukierka” owijając je właśnie w folię florystyczną i związując, na przykład, delikatną wstążeczką.

W folię kolorową i błyszczącą, z połyskiem lub wzorem, zapakować można prezent-niespodziankę i dobrać do niego bukiet kwiatów, odpowiednio przybrany w tę samą lub pasującą kompozycyjnie folię. Blask folii lub wzór nadrukowany na niej pozwoli ukryć przed ciekawskim okiem obdarowanego wybrany dla niego prezent, a przy tym całość upominku będzie prezentować się naprawdę efektownie.

Folia florystyczna daje bardzo wiele możliwości ozdabiania i pakowania kwiatów oraz innych wręczanych bliskim prezentów. Warto, by przed świętami i innymi okazjami w domu znalazła się folia do kwiatów. Gdzie kupić ją w korzystnej cenie i wielu wariantach – już wiemy. Pozostaje kwestia wyboru odpowiadającego nam wzoru, koloru i wykończenia folii oraz sprawne jej wykorzystanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
    0
    Twoje zakupy
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu