Torebki na kwiaty

Żaden bukiet nie może się obyć bez odpowiedniego opakowania. Być może jest to dla Ciebie nowość, ale rośliny można umieścić nie tylko w standardowej folii, ale także w ozdobnej torebce na kwiaty! Nasza hurtownia oferuje torebki na kwiaty w różnych rozmiarach i kolorach. Nie ma znaczenia, czy planujesz podarować skromny bukiecik, czy ogromny bukiet. U nas znajdziesz odpowiednią torbę na kwiaty, która spełni Twoje wymagania i sprawi, że kwiatowy podarunek będzie prezentował się oryginalnie.

Do dyspozycji masz bardzo proste, lecz eleganckie torebki do kwiatów, ale także bardziej wymyślne modele, takie jak torebka w kształcie… damskiej torebki. Każda z nich ma wygodny uchwyt, który pozwoli wygodnie przetransportować bukiet bez obaw o uszkodzenia roślin.

Nadaj tworzonym przez Ciebie kwiatowym kompozycjom charakter, dobierając odpowiednią torebkę. Podarunek wręczony w oficjalnej sytuacji będzie świetnie się prezentował w czarnej lub białej torebce, ale kwiaty wręczane ukochanej osobie możesz umieścić w takiej o weselszej tonacji.

Torebki na kwiaty doniczkowe

A może planujesz podarować kwiatek w doniczce? Świetnie się składa – w naszej ofercie znajdują się także torebki na kwiaty doniczkowe, wykonane z wysokiej jakości tworzywa, dzięki czemu są trwałe i odporne na uszkodzenia. Twoje wiaty doniczkowe będą w nich bardzo bezpieczne i dobrze zniosą transport.

Torebka na kwiaty to nie tylko sposób na piękne zaprezentowanie roślinnych kompozycji, a także słuszny wybór z ekologicznego punktu widzenia. Są wielorazowego użytku, co pozwala na zmniejszenie ilości zużywanych opakowań. Dzięki temu możesz dzielić się swoją florystyczną pasją bez szkody dla środowiska!

Torebka na kwiaty to produkt, który powinien znaleźć się w każdej pracowni florystycznej. Pełni takie same funkcje jak folia, ale jednocześnie prezentuje się dużo bardziej efektownie i w przypadku kwiatów doniczkowych może długo służyć jako ozdobna osłonka.