Sezon na piwonie jest krótki. Te piękne kwiaty pojawiają się w ogrodach, na straganach i kwiaciarniach latem, a dostępne są jedynie przez ok. trzy tygodnie. A gdyby tak można cieszyć się ich pięknem przez cały rok? Jest to możliwe dzięki piwoniom stabilizowanym. Technika stabilizacji polega na specjalnym suszeniu i zastąpieniu limfy kwiatu roztworem na bazie gliceryny. Dzięki temu roślina jest trwała i odporna na upływ czasu.

Piwonie stabilizowane możesz wykorzystywać przez cały rok. Stworzysz z nimi przepiękną kompozycję kwiatową; wystarczy, że dodasz do nich ozdobne liście i delikatną gipsówkę, choć możesz je oczywiście połączyć z innymi letnimi kwiatami w pastelowych kolorach. Świetnie będą się prezentować np. z białymi różami.

Piwonie stabilizowane są idealne dla miłośników letnich kwiatów. Urokiem żywych piwonii można cieszyć się krótko; niestety dość szybko więdną. Te dostępne w naszej ofercie będą cieszyć oko także jesienią i zimą. Mają tylko jedną wadę: niestety nie pachną tak jak prawdziwe piwonie, ale jesteśmy pewni, że wysoka jakość wykonania to rekompensuje.