Bezpłatna wysyłka od 250 zł

Odkryj Kwiatomat

Kwiatomat to nowoczesne rozwiązanie, które zrewolucjonizowało sposób, w jaki kupujemy kwiaty. To dzięki nim klienci mogą zaoszczędzić czas i uniknąć stresu związanego z zakupami w tradycyjnych kwiaciarniach. Bez względu na porę dnia czy okazję, na którą potrzebny jest bukiet, kwiatomaty zapewniają wygodę i elastyczność, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Sprawdzony producent kwiatomatu to gwarancja spokoju!

Jednym z największych atutów kwiatomatów jest możliwość zróżnicowania swojej oferty. Każdy automat jest wyposażony w taką ilość szafek, która pozwala na zaoferowanie klientom zarówno klasycznych róż i tulipanów, jak i storczyków czy też kwiatów doniczkowych. Regularne dostawy świeżych kwiatów gwarantują, że klienci zawsze znajdą coś, co odpowiada ich gustom i potrzebom.

Kwiatomaty są często umieszczane w strategicznych miejscach, takich jak centra handlowe, stacje benzynowe, czy przystanki komunikacji miejskiej, co sprawia, że są łatwo dostępne dla każdego. To niejednokrotnie jedyna możliwość zakupu kwiatów w miejscach, gdzie klasyczne kwiaciarnie są trudniej dostępne.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem kwiatomatów marki Concept Automatic – producenta z ponad 15 letnim doświadczeniem w tworzeniu automatów vendingowych. Urządzenia są produkowane od podstaw w Polsce, z dbałością o każdy, najmniejszy szczegół.

> 0
Wyprodukowanych Kwiatomatów
> 0
Sprzedanych bukietów
> 0 %
Wzrostu przychodu

Trzy modele kwiatomatu - wybór należy do Ciebie!

STANDARD

Model Standard to podstawowy kwiatomat wyposażony w 6 szafek na kwiaty. Pozwala na prowadzenie sprzedaży w miejscach o umiarkowanym natężeniu ruchu. Idealny do ustawienia przy kwiaciarni oraz w okolicach mniejszych centrów handlowych. Do jego uruchomienia wystarczy utwardzony grunt i dostęp do zasilania 230V.

Kwiatomat o wymiarach:  szer.: 150 cm, gł.:84 cm, wys.: 223 cm.
Wymiar komory odbiorczej: 50x52x70 cm
Zakres pracy w temperaturach od -15°C do 35°C

MEDIUM

Model Medium to kwiatomat wyposażony w 8 lub 9 szafek na kwiaty. Pozwala na prowadzenie sprzedaży w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Idealny do ustawienia przy kwiaciarni oraz w okolicach centrów handlowych. Do jego uruchomienia wystarczy utwardzony grunt i dostęp do zasilania 230V. 

Kwiatomat o wymiarach:  szer.: 166 cm, gł.:83cm (+51cm daszek), wys.: 220 cm.
Wymiar komory odbiorczej: 45x50x70 cm
Zakres pracy w temperaturach od -20°C do 35°C

ULTRA

Model Ultra to kwiatomat wyposażony w 12 szafek na kwiaty. Pozwala na prowadzenie sprzedaży w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Idealny do ustawienia przy dużych centrach handlowych oraz w rejonach o dużym natężeniu ruchu ulicznego takich jak dworce kolejowe, dworce autobusowe, lotniska. Do jego uruchomienia wystarczy utwardzony grunt i dostęp do zasilania 230V. 

Kwiatomat o wymiarach:  szer.: 262 cm, gł.:83cm (+51cm daszek), wys.: 223 cm.
Wymiar komory odbiorczej: 45x50x70 cm
Zakres pracy w temperaturach od -20°C do 35°C
 262

Skorzystaj z darmowej wyceny!

Skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o możliwościach współpracy. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się bezpośrednio!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Oferujemy możliwość elastycznego leasingu kwiatomatów. Miesięczna rata uzależniona jest od wysokości wpłaty początkowej i okresu lesingowania. Zapraszamy do kontaktu, w celu przedstawienia oferty skrojonej pod Państwa potrzeby.

Tak, kwiatomat to urządzenie, które utrzymuje odpowiednią temperaturę dla kwiatów przez cały rok.

Kwiatomat dostarczymy w przeciągu 4 – 6 tygodni od wpłaty zaliczki.

Standardową metodą płatności są płatności zbliżeniowe. Za dodatkową opłatą możesz zamówić czytnik banknotów i bilonu z wydawaniem reszty.

Kwiatomat połączony jest z dedykowanym systemem online do zarządzania sprzedażą. Pozwala on na zmienianie cen bukietów, sprawdzanie dostępności bukietów we wszystkich szafkach. System informuje również jak długo dany produkt znajduje się w kwiatomacie.

Miejsce przeznaczone przez kwiatomat musi być utwardzone (wylewka betonowa lub kostka brukowa) oraz posiadać dostęp do zasilania 230V. To wszystko! 🙂 

Jak najbardziej. Istnieje możlwość dołożenia dodatkowych rzędów szafek w taki sposób, aby kwiatomat mógł obsłużyć większe natężenie ruchu.

Tak, kwiatomat objęty jest 12-miesięczą gwarancją.

W celu obejrzenia kwiatomatu na żywo prosimy o kontakt – wskażemy Państwu najbliższe urządzenie.

Jasne! Kwiatomat może zostać pomalowany na dowolny odcien z palety RAL

Oczywiście! Kwiatomat możesz okleić według własnego projektu graficznego zawierającego Twoje logo! Dodatkowo możesz umieścić na nim adres swojej kwiaciarni i telefon do kontaktu. Ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Kwiatomaty u Was ❤️

Co zyskujesz wybierając nas? 👇🏻

Stały rabat

Zakup każdego kwiatomatu to dodatkowa oszczędność! Otrzymasz od nas unikalny kod rabatowy, który upoważnia do 20% stałego rabatu bez minimalnej wartości zamówienia na folie, rezerwuary i rafie florystyczne!

Współpraca z oficjalną dystrybucją

Masz pewność, że kwiatomat jest wykonany według najwyższych standardów Concept Automatic. Ponad 15-letnie doświadczenie w produkcji automatów mówi samo za siebie!

Gwarancja i serwis

Każdy kwiatomat objęty jest 12-miesięczną gwarancją producenta. Serwis świadczony jest najczęściej w przeciągu 24h, a najpóźniej 48h od zgłoszenia!

Zapytaj o swój kwiatomat! 💐

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
0
    0
    Twoje zakupy
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu