Bezpłatna wysyłka od 250 zł

Odkryj Kwiatomat

Kwiatomat to nowoczesne rozwiązanie, które zrewolucjonizowało sposób, w jaki kupujemy kwiaty. To dzięki nim klienci mogą zaoszczędzić czas i uniknąć stresu związanego z zakupami w tradycyjnych kwiaciarniach. Bez względu na porę dnia czy okazję, na którą potrzebny jest bukiet, kwiatomaty zapewniają wygodę i elastyczność, której nie znajdziesz nigdzie indziej.

Jednym z największych atutów kwiatomatów jest możliwość zróżnicowania swojej oferty. Każdy automat jest wyposażony w taką ilość szafek, która pozwala na zaoferowanie klientom zarówno klasycznych róż i tulipanów, jak i storczyków czy też kwiatów doniczkowych. Regularne dostawy świeżych kwiatów gwarantują, że klienci zawsze znajdą coś, co odpowiada ich gustom i potrzebom.

Kwiatomaty są często umieszczane w strategicznych miejscach, takich jak centra handlowe, stacje benzynowe, czy przystanki komunikacji miejskiej, co sprawia, że są łatwo dostępne dla każdego. To niejednokrotnie jedyna możliwość zakupu kwiatów w miejscach, gdzie klasyczne kwiaciarnie są trudniej dostępne.

> 0
Wyprodukowanych Kwiatomatów
> 0
Sprzedanych bukietów
> 0 %
Wzrostu przychodu

Trzy modele kwiatomatu - wybór należy do Ciebie!

STANDARD

Model Standard to podstawowy kwiatomat wyposażony w 6 szafek na kwiaty. Pozwala na prowadzenie sprzedaży w miejscach o umiarkowanym natężeniu ruchu.

Idealny do ustawienia przy kwiaciarni oraz w okolicach mniejszych centrów handlowych. Do jego uruchomienia wystarczy utwardzony grunt i dostęp do zasilania 230V. 

MEDIUM

Model Medium to kwiatomat wyposażony w 8 szafek na kwiaty. Pozwala na prowadzenie sprzedaży w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Idealny do ustawienia przy kwiaciarni oraz w okolicach centrów handlowych. Do jego uruchomienia wystarczy utwardzony grunt i dostęp do zasilania 230V. 

ULTRA

Model Medium to kwiatomat wyposażony w 12 szafek na kwiaty. Pozwala na prowadzenie sprzedaży w miejscach o umiarkowanym natężeniu ruchu.

Idealny do ustawienia przy kwiaciarni oraz w okolicach mniejszych centrów handlowych. Do jego uruchomienia wystarczy utwardzony grunt i dostęp do zasilania 230V. 

Skorzystaj z darmowej wyceny!

Skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o możliwościach współpracy. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się bezpośrednio!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Najczęściej zadawane pytania

Oferujemy możliwość elastycznego leasingu kwiatomatów. Miesięczna rata uzależniona jest od wysokości wpłaty początkowej i okresu lesingowania. Zapraszamy do kontaktu, w celu przedstawienia oferty skrojonej pod Państwa potrzeby.

Tak, kwiatomat to urządzenie, które utrzymuje odpowiednią temperaturę dla kwiatów przez cały rok.

Kwiatomat dostarczymy w przeciągu 4 – 6 tygodni od wpłaty zaliczki.

Standardową metodą płatności są płatności zbliżeniowe. Za dodatkową opłatą możesz zamówić czytnik banknotów i bilonu z wydawaniem reszty.

Kwiatomat połączony jest z dedykowanym systemem online do zarządzania sprzedażą. Pozwala on na zmienianie cen bukietów, sprawdzanie dostępności bukietów we wszystkich szafkach. System informuje również jak długo dany produkt znajduje się w kwiatomacie.

Miejsce przeznaczone przez kwiatomat musi być utwardzone (wylewka betonowa lub kostka brukowa) oraz posiadać dostęp do zasilania 230V. To wszystko! 🙂 

Jak najbardziej. Istnieje możlwość dołożenia dodatkowych rzędów szafek w taki sposób, aby kwiatomat mógł obsłużyć większe natężenie ruchu.

Tak, kwiatomat objęty jest 12-miesięczą gwarancją.

W celu obejrzenia kwiatomatu na żywo prosimy o kontakt – wskażemy Państwu najbliższe urządzenie.

Jasne! Kwiatomat może zostać pomalowany na dowolny odcien z palety RAL

Oczywiście! Kwiatomat możesz okleić według własnego projektu graficznego zawierającego Twoje logo! Dodatkowo możesz umieścić na nim adres swojej kwiaciarni i telefon do kontaktu. Ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Kwiatomaty u klientów

0
    0
    Twoje zakupy
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu