Lawenda stabilizowana

Lawenda stabilizowana to klasyczny, estetyczny element dekoracji wnętrz oraz bukietów, świetnie dopasowujący się do aranżacji w różnych stylach. Utrwalone gałązki lawendy w bukietach, zarówno tych jednorodnych, złożonych z samej tej rośliny, jak i kompozycji jedynie przybranych jej delikatnymi kwiatkami dopełniającymi całość, stanowią idealną ozdobę na wiele okazji.

Dekoracyjna lawenda stabilizowana sprawdzi się w bukietach ślubnych, okolicznościowych, dużych kompozycjach kwiatowych, wiankach, stroikach świątecznych, wieńcach ślubnych, girlandach kwiatowych, a także jako pojedyncza dekoracja: zarówno mieszkania, jak i na przykład stołu restauracyjnego. Bukiecik lawendy w pomieszczeniu utrzymanym w minimalistycznym stylu będzie stanowić piękny, żywy akcent. We wnętrzach zaaranżowanych w klimacie rustykalnym, romantycznym lub boho, lawendowy bukiecik również będzie miłym i stylowym elementem całości. Lawenda pięknie udekoruje także utrzymaną w nowoczesnym, minimalistycznym stylu łazienkę.

Lawenda stabilizowana: delikatny akcent dekoracyjny

Gałązki lawendy poddane procesowi stabilizacji mają znacznie większą trwałość niż te suszone i świeże, dzięki temu będą cieszyć oko i dekorować wnętrze przez wiele miesięcy, nie tracąc pięknego wyglądu i elastyczności.

Lawenda, dzięki swojej elegancji i klasycznemu stylowi, skutecznie podkreśli klimat mieszkania lub lokalu. Całkowicie białe, prosto urządzone wnętrze nie musi być zimne i nieprzystępne. Udekorowanie pomieszczenie z pojedynczymi lawendowymi akcentami nabierze przytulności i francuskiego wydźwięku. Lawenda kojarzy się z relaksem, aromaterapią i spokojnym snem, dzięki czemu może być dobrym motywem dekoracyjnym hoteli, salonów spa i apartamentów wypoczynkowych.

Lawenda stabilizowana nie osypie się, nie będzie więc problematyczna w utrzymaniu jej również w wysoko zawieszonych dekoracjach, takich jak kwiatowe girlandy, wieńce i zielone ściany zdobiące sklepy, hotele i sale okolicznościowe.

Dodaj swojemu wnętrzu stylu i francuskiej klasy dzięki umieszczeniu w nim lawendy stabilizowanej od rozewieczne.pl.